Opravné záplaty

Nabízíme opravné záplaty značek TECH, Maruni a JET pro opravy duší, radiálních a diagonálních pneumatik s různými druhy průrazů.

Opravné záplaty značky TECH jsou vyrobeny z odolné, flexibilní pryžové směsi schopné opravit poškození na jakémkoliv typu duše. Šedá vulkanizační guma TECH umožňuje vulkanizaci oprav za tepla nebo za studena.

Vybrat si můžete ze záplat kulatých, oválných či kompletních sad na opravy duší, které obsahují vše, co k opravě poškození budete potřebovat v plastovém kufříku.

Univerzální záplaty jsou vhodné pro opravy jak duší, tak i radiálních či diagonálních pneumatik. Pro opravu průrazů a poškození vašich pneumatik jsou naše opravné záplaty na pneumatiky nezbytným nástrojem. Tyto záplaty jsou speciálně navrženy pro poskytnutí silné a trvalé opravy, která obnoví integritu vašich pneumatik a umožní vám bezpečně pokračovat v jízdě. Naše výrobky jsou vhodné pro různé typy pneumatik, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů, což z nich činí univerzální řešení pro všechny vaše potřeby.

To top